Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Sztumskie Centrum Kultury

ul. Reja 13, 82-400 Sztum

tel. (55) 277 23-06

 

OGŁASZA

 

przetarg pisemny nieograniczony na najem lokalu użytkowego o powierzchni ok. 151,00 m2 położonego w Sztumie przy ul. Reja 13 (budynek siedziby SCK).

Przedmiot najmu przeznaczony jest na prowadzenie działalności gospodarczej – mała gastronomia z głównym przeznaczeniem prowadzenia kawiarni.

Przedmiotowy lokal jest dwupoziomowy (parter i piwnica) i składa się z 2 pomieszczeń użytkowych znajdujących się na parterze (przedsionek i pomieszczenie sanitarne) oraz z 4 pomieszczeń użytkowych znajdujących się w części piwnicznej (sala główna, schowek i 2 pomieszczenia gospodarcze). Lokal wyposażony jest w: centralne ogrzewanie, wentylacje pomieszczeń, nową instalację elektryczną, instalację wodno - kanalizacyjną (brak armatury sanitarnej), na podłogach jest posadzka betonowa. Wszelkie remonty i ulepszenia celem przystosowania lokalu do prowadzenia działalności dokonywane będą na koszt własny Najemcy, bez możliwości dochodzenia ich zwrotu od Wynajmującego zarówno w czasie trwania umowy jak i po jej ustaniu.

Do pobrania:

ogloszenie SCK_Wynajem.doc