Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Od poniedziałku 16.09. zapraszamy do wypełniania deklaracji członkowskich słuchaczy UTW na rok 2019/2020.

Deklaracje będą dostępne w biurze SCK u Agnieszki Skrobisz oraz w sekretariacie.

Dane potrzebne do wypełnienia deklaracji:

Imię i Nazwisko

PESEL

adres zamieszkania

numer telefonu

adres e-mail

W dniach 14.-16.05.2019 r. odbyła się wycieczka UTW na Podlasie. Zwiedziliśmy Białystok, Tykocin, Kruszyniany i Supraśl. Poznaliśmy historię miast, kulturę żydowską i tatarską, zwiedziliśmy cerkwie oraz meczet, zobaczyliśmy z bliska żubry i bociany, spróbowaliśmy regionalnych przysmaków, odwiedziliśmy muzea i operę, a przede wszystkim spędziliśmy trzy dni we wspaniałym, zgranym towarzystwie!

 

11.04. o godz. 18:00 odbył się koncert zespołu wokalnego UTW zatytułowany "Powróćmy jak za dawnych lat". Koncert podsumował 2 lata działalności zespołu prowadzonego przez Marcina Sawickiego. Wokalistkom gratulujemy wspaniałego występu. Dziękujemy także niezawodnej Alicji Bartnickiej za przygotowanie scenografii.

Powiększ


Zapraszamy do zapisywania się na trzydniową wycieczkę na Podlasie, która odbędzie się w dniach 14.-16.05.

Koszty wycieczki to 350 zł/osobę. W cenie przejazdy, noclegi w Hotelu***, śniadania, jedna obiadokolacja w hotelu (drugiego dnia) i oczywiście mnóstwo zwiedzania oraz niezapomnianych wspomnień.