Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

7.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

8.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

9.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

10.01.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18:00

Wernisaż prac Danuty Ewy Chodorowskiej - malarstwo

12.01.2020 (niedziela)

14:00-20:00

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztumskim Centrum Kultury

13.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

14.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Kult” (płatny według cennika kina)

15.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

20.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki).

21.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF (płatny według cennika kina)

22.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

23.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

24.01.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

27.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

28.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Malowany Ptak” (płatny według cennika kina)

29.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

30.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

 kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

 

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 7 i 21.01.2020 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

 

 

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!