Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

4.11.2019 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz) – plener w Malborku

17:00

Wykład „Historia Ziemii Sztumskiej” (wykładowca: Krystian Zdziennicki) – Klub Senior+ Amator

5.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Eter” (płatny według cennika kina)

6.11.2019 (środa)

8:55

Wycieczka piesza na trasie: Krzyżówka do Benowa – Jez. Karpiarnia – Jez. Czarne – dewizówka – Jez. Parlety – Zajezierze - Sztum (8 km). Zbiórka uczestników na przystanku przy „Kłosie”

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – Klub Senior+ Amator

7.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

17:00

Wykład Towarzystwa Miłośników Ziemi Sztumskiej – prof. dr hab. Radosław Biskup „Mario Glauert i jego dzieje kapituły pomezańskiej w średniowieczu – uwagi o przeszłości i przekładzie” – sala czekoladowa SCK

8.11.2019 (piątek)

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

9.11.2019 (sobota)

18:55

Opera „Madame Butterfly” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

11.11.2019 (poniedziałek)

11:00

Uroczystości rocznicowe z okazji Święta Niepodległości – pomnik Rodła

18:00

Seans filmu „Piłsudski” (płatne według cennik kina) – Kino „Powiśle” Sztum

12.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

13.11.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

14.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

16.11.2019 (piątek)

16:00

Kabaret Skeczów Męczących (płatne według cennika)

18.11.2019 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

17:00

Spotkanie autorskie: Jacek Fedorowicz – sala czekoladowa

19.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Dziura w głowie” (płatny według cennika kina)

20.11. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

21.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

17:00

Wykład dr Katarzyny Walkowskiej „Czas adwentu w Niemczech i Wielkiej Brytanii” –

Klub Senior+ Amator

22.11.2019 (piątek)

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18:00

Klub Senior+ zaprasza: „spotkanie autorskie – podróżnik Robert Gondek „Szczyty Afryki” 

23.11.2019 (sobota)

15:00

Koncert „Balkan Express” (płatne według cennika)

18:55

Opera „Echnaton” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

26.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

27.11. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

28.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 5 i 19 listopada 2019 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

 

 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!