Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

01.02.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

17:00

Zakończenie semestru zimowego 2017/2018 UTW (sala czekoladowa)

05.02.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

06.02.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Konstytucja" (płatny wg. cennika kina)

07.02.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

15:30

Spotkanie organizacyjne dla potencjalnych uczestników programu "e-Mocni" (sala czekoladowa)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

08.02.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

09.02.2018 (piątek)

17:00

Recital kabaretu "Nowaki" - bilety 50zł

12.02.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

13.02.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14.02.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

15.02.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

 

19.02.2018 (poniedziałek)

 

19.02.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

20.02.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Warsztaty manualne - tworzenie kurcząt z szyszek (prowadząca: Ewa Grzeca)

18:00

DKF "Morderstwo w hotelu Hilton" (płatny wg. cennika kina)

21.02.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: Beksińscy. Album wideofoniczny (płatny wg. cennika kina)

22.02.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

26.02.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

27.02.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

28.02.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

styczeń 2018

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

02.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

03.01.2018 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

04.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

07.01.2018 (niedziela)

12:45

Uroczystość przekazania kluczy Sztumskiego Zamku dla Muzeum Zamkowego w Malborku - dziedziniec Sztumskiego Zamku (wstęp wolny)

08.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

09.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Aquarius" (płatny wg. cennika kina)

10.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

11.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne - tworzenie przyborników, prosimy o zabranie tektury, sznurka, nożyczek i kleju (prowadząca: Ewa Grzeca)

14.01.2018 (niedziela)

14:00

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Kino-Teatr "Powiśle"

15.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

16.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

17.01.2018 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

20.01.2018 (sobota)

20:00

Koncert Cyrk Deriglasoff i Abodus - bilety 30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu koncertu - Kino-Teatr "Powiśle"

22.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

23.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15:00

Warsztaty manualne - tworzenie przyborników, prosimy o zabranie tektury, sznurka, nożyczek i kleju (prowadząca: Ewa Grzeca)

18:00

DKF "Dzikie róże" (płatny wg. cennika kina)

24.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: The Square (płatny wg. cennika kina)

25.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

26.01.2018 (piątek)

11:00

Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (koszt 30zł - zapisy na podstawie wpłaty do M. Kruszyńskiego w nieprzekraczalnym terminie do 11 stycznia)

29.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

30.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

31.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

W styczniu kontynuujemy także zapisy do projektu realizowanego przez sztumski samorząd pn. "e-Mocni". Projekt dotyczy szkoleń z zakresu korzystania z komputera i nowoczesnych technologii informatycznych pod kątem ich wykorzystania w codziennym życiu. Wszelkich informacji o projekcie udziela opiekun UTW - Marcin Kruszyński.

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

01.12.2017 (piątek)

17:00

Towarzystwo Miłośników Ziemi Sztumskiej zaprasza na wykład Macieja Kraińskiego - dyrektora Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim pt. "Sierakowscy i ich koneksje rodzinne" - sala czekoladowa SCK, wstęp wolny

18:00

Otwarcie wystawy malarstwa Danuty Gołombiewskiej i promocja książek "Wiersze Nikity" cz.1 i 2 (galerie SCK)

04.12.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) - sala instruktorki

17:30

Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską tegoroczną laureatką literackiej nagrody Nike Czytelników 2016 - sala czekoladowa SCK - wstęp wolny

05.12.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

06.12.2017 (środa)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

15:00

Spotkanie świąteczne na Placu Wolności z kiermaszem świątecznym i rozświetleniem sztumskiej choinki - wstęp wolny

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

07.12.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:30

Warsztaty manualne 2-godzinne (prowadząca: Ewa Grzeca)

11.12.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

12.12.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Szatan kazał tańczyć" (płatny wg. cennika kina)

13.12.2017 (środa)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14.12.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

18.12.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska) - sala czekoladowa  SCK

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

19.12.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Ana, mon amour" (płatny wg. cennika kina)

20.12.2017 (środa)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

21.12.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

31.12.2017 (niedziela)

23:00

Impreza sylwestrowa / Przywitanie roku 2018 - Plac przed UMiG

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

W grudniu kontynuujemy także zapisy do projektu realizowanego przez sztumski samorząd pn. "e-Mocni". Projekt dotyczy szkoleń z zakresu korzystania z komputera i nowoczesnych technologii informatycznych pod kątem ich wykorzystania w codziennym życiu. Wszelkich informacji o projekcie udziela opiekun UTW - Marcin Kruszyński.

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

02.11.2017 (czwartek)

12:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

03.11.2017 (piątek)

10:00

Wycieczka do Bydgoszczy ze zwiedzaniem miasta i wizytą w Operze Nova (opera "HalkaalkaH") - koszt całościowy wycieczki z biletami wstępu do muzeów, opery i obiadem - 75zł - informacji szczegółowych udziela M. Kruszyński, wyjazd z Czernina godz. 09:30, z parkingu przy SP2 godz. 10:00, ze stacji Orlen godz. 10:05, planowany powrót do Sztumu godz. 01:00

06.11.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

07.11.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Na pokuszenie" (płatny wg. cennika kina)

08.11.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

09.11.2017 (czwartek)

11:00

Przesłuchania konkursowe IV Festiwalu Piosenki Ułańskiej (Kino-Teatr "Powiśle")

12:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:30

Warsztaty manualne 2-godzinne (prowadząca: Ewa Grzeca)

10.11.2017 (piątek)

11:00

Przesłuchania konkursowe IV Festiwalu Piosenki Ułańskiej (Kino-Teatr "Powiśle")

11.11.2017 (sobota)

09:45

Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości - Msza Św. w intencji Ojczyzny, przemarsz pod Pomnik Rodła, uroczystości rocznicowe, 12:30 - koncert galowy w Kino-Teatrze "Powiśle"

13.11.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

14.11.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15.11.2017 (środa)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16.11.2017 (czwartek)

09:00

Wycieczka piesza na trasie Koniecwałd PGR - Gronajny - Koniecwałd - ok. 9 km - zbiórka na przystanku przy "Kłosie" w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

12:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:30

Warsztaty manualne 2-godzinne (prowadząca: Ewa Grzeca)

17.11.2017 (piątek)

16:00

Towarzystwo Miłośników Ziemi Sztumskiej zaprasza na promocję książki "600 lat Sztumu" oraz wykład dr hab. Janusza Trupindy pt. "Zamek Krzyżacki w Sztumie w świetle średniowiecznych źródeł pisanych" - sala czekoladowa SCK, wstęp wolny

20.11.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska) - sala czekoladowa  SCK

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17:30

Spotkanie autorskie z Maciejem Drzewickim i Grzegorzem Kubickim - autorami książki o Annie Przybylskiej pt. "Ania" - sala czekoladowa SCK - wstęp bezpłatny

21.11.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Człowiek z magicznym pudełkiem" (płatny wg. cennika kina)

22.11.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

23.11.2017 (czwartek)

12:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

19:00

Koncert Krzysztofa Zalewskiego - bilety 50zł przedsprzedaż / 60zł w dniu koncertu - Kino-Teatr "Powiśle"

27.11.2017 (poniedziałek)

 

27.11.2017 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

28.11.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

29.11.2017 (środa)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

30.11.2017 (czwartek)

12:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

01.12.2017 (piątek)

17:00

Towarzystwo Miłośników Ziemi Sztumskiej zaprasza na wykład Macieja Kraińskiego - dyrektora Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim pt. "Sierakowscy i ich koneksje rodzinne" - sala czekoladowa SCK, wstęp wolny

18:00

Otwarcie wystawy malarstwa Danuty Gołombiewskiej (galerie SCK)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

W listopadzie kontynuujemy także zapisy do projektu realizowanego przez sztumski samorząd pn. "e-Mocni". Projekt dotyczy szkoleń z zakresu korzystania z komputera i nowoczesnych technologii informatycznych pod kątem ich wykorzystania w codziennym życiu. Wszelkich informacji o projekcie udziela opiekun UTW - Marcin Kruszyński.

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

05.10.2017 (czwartek)

17:00

Uroczysta inauguracja Roku Akademickiego UTW 2017/2018 (sala czekoladowa SCK)

06.10.2017 (piątek)

18:00

Otwarcie wystawy malarstwa Iwony Czeszejko-Sochackiej "Kolorowe love" (galerie SCK)

09.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

10.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Mężczyzna imieniem Ove" (płatny wg. cennika kina)

11.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

12.10.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

08:55

Wycieczka piesza na trasie Biała Góra - Żydzia Góra - Uśnice - ok. 7 km - zbiórka na przystanku przy "Kłosie" w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Ewa Grzeca)

23.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

24.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Frantz" (płatny wg. cennika kina)

25.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

26.10.2017 (czwartek)

12:00

Wykład - dr Romuald Zabrocki "Kultura stołu cz. 2"

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Ewa Grzeca)

27.10.2017 (piątek)

18:00

Otwarcie wystawy fotografii i rękodzieła słuchaczy UTW w Sztumie (galerie SCK)

30.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

31.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

03.05.2017 (środa)

9:45

Obchody 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Msza w Kościele Św. Anny i uroczystości pod Pomnikiem Rodła

10:00

I Festiwal Biegowy w Sztumie - Plaża Miejska

04.05.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

08.05.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

09.05.2017 (wtorek)

4:00

Wycieczka do Szczecina (wyjazd o godz. 4:00 - parking przy SP2 ul. Reja)

18:00

DKF "Milczenie" (płatny wg. cennika kina)

10.05.2017 (środa)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

11.05.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

12.05.2017 (piątek)

12:00

Otwarcie Stadionu Miejskiego - impreza plenerowa (wstęp wolny)

17:30

Spotkanie autorskie - Stefan Chwin - sala czekoladowa (wstęp wolny)

15.05.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

16.05.2017 (wtorek)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

17.05.2017 (środa)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga - zajęcia w terenie na siłowni plenerowej + nordic walking - wyjście z SCK - czas zajęć: 2h (prowadząca: Anna Furyk)

18.05.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

19.05.2017 (piątek)

7:00

Wycieczka do Akademii Morskiej w Gdyni - koszt 40zł (wyjazd o godz. 7:00 - parking przy SP2      ul. Reja)

22.05.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

23.05.2017 (wtorek)

14:00

Zajęcia manualne - prosimy zabrać obuwie zamienne - zajęcia odbędą się w "czarnej sali SCK" (prowadząca: Ewa Grzeca)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

18:00

DKF "Maria Skłodowska-Curie" (płatny wg. cennika kina)

24.05.2017 (środa)

8:25

Wycieczka piesza na trasie Stary Dzierzgoń - Stare Miasto - ok. 9 km - zbiórka przed UMiG w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

25.05.2017 (czwartek)

17:00

Uroczyste zakończenie roku akademickiego UTW - sala czekoladowa

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK:     www.scksztum.pl

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

  

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

01.04.2017 (sobota)

11:00

Eliminacje powiatowe 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - "Czarna Sala" SCK - wstęp wolny

03.04.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

04.04.2017 (wtorek)

16:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

05.04.2017 (środa)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

17:30

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

06.04.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

07.04.2017 (piątek)

17:00

Wykład dr Romualda Zabrockiego "Smak stołu cz. 1" wraz z pokazem kulinarnym KGW w Czerninie - wyjazd do Czernina autokarem spod SCK o godz. 16:30 (koszt wykładu z degustacją - 10zł)

18:00

Wernisaż Anny Głuchowskiej (fotografia) i Anny Kościaniuk (fotografia) - galeria SCK (wstęp wolny)

09.04.2017 (niedziela)

15:00

Recital kabaretu Łowcy.B (bilety w cenie 35zł)

10.04.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

11.04.2017 (wtorek)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

18:00

DKF "Jackie" (płatny wg. cennika kina)

12.04.2017 (środa)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

13.04.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

18.04.2017 (wtorek)

13:15

Wycieczka do Malborka - Zwiedzanie Zamku - koszt biletu 12zł (przewodnik: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

19.04.2017 (środa)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

20.04.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

19:00

Koncert Voo Voo (bilety w cenie: 55zł - przedsprzedaż, 65zł - w dniu koncertu)

23.04.2017 (niedziela)

18:00

Recital Ewy Kołacz "III Wieczór Muzyczny Pieśni i Romansów Cygańskich" - "Czarna Sala SCK"

24.04.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:30

Warsztaty komputerowe (prowadząca: Ewa Raszczyk)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

25.04.2017 (wtorek)

16:00

Próba zespołu wokalnego UTW (prowadzący: Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

18:00

DKF "Creative Control" (płatny wg. cennika kina)

26.04.2017 (środa)

9:00

Wycieczka piesza na trasie Cierpięta-Kołoząb-Cygusy-Szpitalna Wieś-Górki-Czernin - ok. 10km (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy podstawowej (prowadząca: Joanna Kaszuba)

14:00

Warsztaty rękodzieła - kwiaty z pianki foamiran - prosimy o zabranie nożyczek i folii aluminiowej (prowadząca: Ewa Grzeca)

14:20

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

27.04.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK:     www.scksztum.pl

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

utwbaner

 

 

01, 08, 15, 22, 29 marca godz. 10.00  - warsztaty jęz. angielskiego gr. podstawowa (prowadząca: Joanna Kaszuba)

 

02, 09, 16, 23, 30 marca godz. 14.00 - warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

 

06, 13, 20, 27 marca godz. 10.00 - warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca: Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

 

06, 13, 20, 27 marca 13.30 - warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk).

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach.

 

06, 13, 20, 27 marca godz. 16.00 - warsztaty ruchowe - SCK (prowadząca Elwira Piotrowska)

 

07, 14, 21, 28 marca godz. 16.00 - zespół wokalny (prowadzący Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

 

01, 08, 15, 22, 29 marca godz. 16.00 - joga (prowadząca Anna Furyk)

 

01, 08, 15, 22, 29 marca godz. 14.20 - warsztaty jęz. angielskiego, grupa zaawansowana (prowadząca Nadia Markiewicz) (Zespół Szkół Zawodowych w Barlewiczkach)

 

02, 16 marca godz. 16.00 - warsztaty manualne (prowadząca Ewa Grzeca). 

 

09, 23 marca godz. 15.00 - warsztaty żywienia (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

 

Warsztaty fotograficzne - prowadzący Wacław Bielecki – wg harmonogramu poszczególnych grup.

 

17 marca godz. 16:00 - Wykład - Dr inż. Jarosław Mioduszewski  " Wywieranie wpływu na ludzi - techniki stosowne w sprzedaży bezpośredniej " - sala czekoladowa

22 marca godz. 9:00 – Wycieczka piesza Wielbark G.R – Las Wielbarski – Nogat – Malbork (8 km) – zbiórka przystanek koło „Kłosa”

24 marca godz. 13:00 - Wycieczka do Pałacu w Waplewie Wielkim i zwiedzanie wystaw czasowych

 

 

Dyskusyjny Klub Filmowy:

14 marca godz. 18.00 - „Światło między oceanami” reż. Derek Cianfrance

28 marca godz. 18.00 - „Las. 4 rano” reż. Jan Jakub Kolski

Seanse DKF- u są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków klubu

 

Imprezy towarzyszące organizowane przez SCK:

07 marca godz. 18.00 - recital Tomasza Stockingera "Już nie zapomnisz mnie" (bilety 35zł)

09 marca godz. 19.00 - koncert Czesława Mozila (bilety 60zł)

10 marca godz. 18.00 - wernisaż studentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych Galerie SCK

14 marca godz. 10.30 - spotkanie autorskie - Robert i Joachim Czerniak "Podróże do granic" - Sala Starostwa ul. Reja 12 (bilet 5zł)

22 marca godz. 17.00 - spotkanie autorskie - Dominika Kraska autorka książki "MIA" - Biblioteka, ul. Mickiewicza

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

 

 01, 08, 15, 22 luty godz. 10.00 – warsztaty jęz. angielskiego gr. podstawowa (prowadząca: Joanna Kaszuba)

02, 09, 16, 23 luty godz. 14.00 –warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

06, 13, 20, 27 luty godz. 10.00 – warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

06, 13, 20, 27 luty 13.30 – warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk).

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach.

06, 13, 20, 27 luty godz. 16.00 – warsztaty ruchowe - SCK (prowadząca Elwira Piotrowska)

07, 14, 21, 28 luty godz. 16.00– zespół wokalny (prowadzący Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

08, 15, 22, luty godz. 16.00 – joga (prowadząca Anna Furyk)

08, 15, 22 luty 14.20- warsztaty jęz. Angielskiego, grupa zaawansowana (prowadząca Nadia Markiewicz)

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach

09, 16 luty godz. 16.00 – warsztaty manualne (prowadząca Ewa Grzeca). 

16 luty godz. 15.00 – warsztaty żywienia (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

Warsztaty fotograficzne – prowadzący Wacław Bielecki – wg harmonogramu poszczególnych grup.

01.02 godz. 17.00 Zakończenie semestru zimowego 

24.02 godz. 16.00 Wykład dr geriatry Dagmary Wiewiórskiej  „Suplementy diety”

13.02 godz. 12.00 bezpłatna lekcja instruktażowa j. hiszpańskiego (zajęcia prowadzi Joanna Wojtyła)

 

Dyskusyjny Klub Filmowy:

07 luty 18.00 – „Gimme Danger” reż. Jim Jarmusch

21 luty godz. 18.00 – „Ukryte Piękno” reż. David Frankel

Seanse DKF- u są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków klubu

 

03.02 godz. 18.00 wernisaż Anna Jacek Albrecht z córkami „Malarstwo” Galerie SCK

23.02 godz. 17.00 Wykład Towarzystwa Miłośników Ziemi Sztumskiej

„Ślady komunistycznych zbrodni, aparat bezpieczeństwa w województwie Gdańskim”

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

 

 

 04, 11, 18, 25 stycznia godz. 16.00 – joga (prowadząca Anna Furyk)

 

09, 16, 23, 30 stycznia godz. 10.00 – warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

 

09, 16, 23, 30 stycznia 13.30 – warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk).

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach.

 

09, 16, 23, 30 stycznia godz. 16.00 – warsztaty ruchowe - SCK (prowadząca Elwira Piotrowska)

10, 17, 24, 31 stycznia godz. 16.00– zespół wokalny (prowadzący Violetta Jankowiak, Mirosław Wróblewski)

 

11, 18, 25 stycznia 14.20- warsztaty jęz. Angielskiego, grupa zaawansowana (prowadząca Nadia Markiewicz)

Zajęcia 11.01 odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach, kolejne dni – SCK

 

12, 19, 26 stycznia godz. 14.00 – warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

 

12, 19 stycznia godz. 16.00 – warsztaty manualne (prowadząca Ewa Grzeca). 

Na zajęcia potrzebne będą: brystol, nożyczki, ołówek, klej

 

26 stycznia godz. 15.00 – warsztaty żywienia (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

 

Warsztaty fotograficzne – prowadzący Wacław Bielecki – wg harmonogramu poszczególnych grup.

 

Dyskusyjny Klub Filmowy:

03 stycznia 18.00 – „Serce Psa” reż. Laurie Anderson

17 stycznia godz. 18.00 – „Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu” reż. Roy Andersson

Seanse DKF- u są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków klubu

 

05.01 godz. 17.00 wernisaż Ewa Łukiewska „Zagrożenie”     Galerie SCK

 

15.01 godz. 15.00 XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

02, 09, 16, 23, 30 listopada – warsztaty jęz. Angielskiego  

         10.00 grupa początkująca (prowadząca Joanna Kaszuba)  

02, 09, 16, 23, 30 listopada        - warsztaty jęz. Angielskiego

            14.30 grupa zaawansowana (prowadząca Nadia Markiewicz)

03, 10, 17, 24, listopada godz. 14.00 – warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

07, 14, 21, 28 listopada godz. 10.00 – warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) 

Biblioteka, ul. Mickiewicza

03, 10, 17, 24 listopada 12.30 – warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk).

       Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach.

08, 15, 22, 29 listopada godz. 13.00 – zespół wokalny (prowadzący Mirosław Wróblewski)

07, 14, 21, 28 listopada godz. 16.00 – warsztaty ruchowe (prowadząca Elwira Piotrowska)

08, 15, 22, 29 listopada godz. 16.00 – warsztaty z jogi (prowadząca Anna Furyk)

18 listopada godz. 16.00 – „Herbata zbliża ludzi, przygoda na Sri lance” wykład prowadzi Pan Maciej Stafiej

03, 17 listopada godz. 16.00 – warsztaty manualne (prowadząca Ewa Grzeca). Wykaz materiałów na zajęcia manualne można pobrać podczas inauguracji roku akademickiego lub w Sztumskim Centrum Kultury.

09 listopada godz. 16.00 – warsztaty z żywienia (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

08 listopada godz. 9.00 Wycieczka piesza na trasie: Gościszewo – Malbork (9 km).

Zbiórka na przystanku obok „Kłosa”. W przypadku deszczu – odwołana (prowadzący Jerzy Jakubowski)

Warsztaty fotograficzne – prowadzący Wacław Bielecki – wg harmonogramu poszczególnych grup.

20 października godz. 11.00, zajęcia organizacyjne –  czytelnia  Policealnego Zespołu Szkół Medycznych  

Dyskusyjny Klub Filmowy:

08 listopada godz. 18.00 – „Ja, Daniel Blake” reż. Ken Loach

22 listopada godz. 18.00 – „Historia Marii” reż. Jean-Pierre Améris

Seanse DKF- u są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków klubu

 

04 listopada godz. 18.00 – wernisaż Małgorzaty Dobrowolskiej

24 listopada (czwartek) – wyjazd do teatru im. A. Sewruka w Elblągu na spektakl „Cud mniemany, czyli krakowiacy i górale”, bilety 30 zł.

Ilość miejsc ograniczona - zapisy w Sztumskim Centrum Kultury,

21- 22 października – Pomorskie Dni Chopinowskie w Waplewie Wielkim

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

9, 16, 23 maja  - warsztaty jęz. angielskiego 

9, 16, 23 maja godz. 10.00 - warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

9, 16, 23 maja godz. 10.30 - warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk). Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach 

9, 16, 23 maja godz. 14.00 - zespół wokalny (prowadzący: Mirosław Wróblewski i Violetta Jankowiak)

9, 16, 23 maja godz. 16.00 - warsztaty ruchowe (prowadząca Elwira Piotrowska) 

10, 17, 24 maja godz. 16.00 - warsztaty z jogi (prowadząca Anna Furyk) 

11, 18 maja godz. 15.00 - warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca Katarzyna Kurdupska) 

10 maja godz. 9.00 - wycieczka piesza na trasie: Gościszewo - Malbork (8km). Zbiórka na przystanku obok "Kłosa" (prowadzący Jerzy Jakubowski)

11 maja (ŚRODA!) godz. 16.00 - warsztaty rękodzieła artystycznego (prowadząca Ewa Grzeca). Potrwają 2 godziny! Proszę zabrać ze sobą: blok tech., nożyczki, ołówek, linijkę, klej. 

Warsztaty fotograficzne - prowadzący Wacław Bielecki - wg harmonogramu dla poszczególnych grup.

18 - 20 maja - wycieczka Wrocław

25 maja godz. 17.00 - uroczyste zakończenie roku akademickiego

Dyskusyjny Klub Filmowy:

12 10 maja godz. 18.00 - "Mustang" reż.  Deniz Gamze Ergüven  

 

24 maja godz. 18.00 - "Głośniej od bomb" reż. Joachim Trier 

 

6 maja godz. 18.00 - wernisaż Franciszka Ryszarda Mazurka "Z plenerów w magicznych zakątkach świata" 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

 

 4, 11, 18, 25 kwietnia - warsztaty jęz. angielskiego 

                                             godz. 10.30 - grupa podstawowa

                                             godz. 11.30 - grupa średnio zaawansowana 

4, 11, 18, 25 kwietnia godz. 10.00 - warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

4, 11, 18, 25 kwietnia godz. 10.30 - warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk). Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach 

4, 11, 18, 25 kwietnia godz. 14.00 - zespół wokalny (prowadzący: Mirosław Wróblewski i Violetta Jankowiak)

4, 11, 18, 25 kwietnia godz. 16.00 - warsztaty ruchowe (prowadząca Elwira Piotrowska) 

5, 12, 19, 26 kwietnia godz. 16.00 - warsztaty z jogi (prowadząca Anna Furyk) 

6, 13, 20, 27 kwietnia godz. 15.00 - warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca Katarzyna Kurdupska) 

13 kwietnia godz. 16.00 - "Bezpieczny senior" wykład i warsztaty przeprowadzą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sztumie 

14 i 21 kwietnia godz. 16.00 - warsztaty rękodzieła artystycznego (prowadząca Ewa Grzeca). Proszę zabrać ze sobą: serwetkę koronową szydełkową, klej wikol, dwie miski. 

19 kwietnia  godz. 9.10 - wycieczka piesza na trasie: Dzierzgoń PKP - nasyp kolejowy - rzeka Dzierzgoń (9km). Zbiórka na przystanku obok UMiG (prowadzący Jerzy Jakubowski)

20 kwietnia godz. 16.00 - warsztaty rozwoju osobistego (prowadząca Violetta Jankowiak) 

21 kwietnia godz. 12.00 - zwiedzanie TV Regionalnej Malbork (wyjazd o godz. 11.29 Latocha spod "Kłosa"; chętnych prosimy o zapisy u Violetty)

28 kwietnia  godz. 16.00 - warsztaty relaksacyjne (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

Warsztaty fotograficzne - prowadzący Wacław Bielecki - wg harmonogramu dla poszczególnych grup.

 

Dyskusyjny Klub Filmowy:

12 12  kwietnia godz. 18.00 - "Spotlight" reż. Tom McCarthy  

 (film nagrodzony Oscarem za najlepszy film i scenariusz oryginalny) 

26 kwietnia godz. 18.00 - "Carol" reż. Todd Haynes (6 nominacji do Oscara, w tym za rolę pierwszoplanową dla Cate Blanchett)  

Seanse DKF-u są otwarte dla wszystkich, nie tylko członków Klubu!  

 

8 kwietnia godz. 18.00 - wernisaż Andrzeja Krzemińskiego "Doświadczenie wizualne" malarstwo

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie

utwbaner

 7, 14, 21 marzec - warsztaty jęz. angielskiego 

                                             godz. 10.30 - grupa podstawowa

                                             godz. 11.30 - grupa średnio zaawansowana 

7, 14, 21 marzec godz. 10.00 - warsztaty komputerowe dla początkujących (prowadząca Alicja Bartnicka) Biblioteka, ul. Mickiewicza

7, 14, 21 marzec godz. 10.30 - warsztaty komputerowe (prowadząca Ewa Raszczyk). Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach 

7, 14, 21 marzec godz. 14.00 - zespół wokalny (prowadzący: Mirosław Wróblewski i Violetta Jankowiak)

7, 14, 21 marzec godz. 16.00 - warsztaty ruchowe (prowadząca Elwira Piotrowska) 

1, 8, 15, 22, 29 marzec godz. 16.00 - warsztaty z jogi (prowadząca Anna Furyk) 

2, 9, 16, 23, 30 godz. 15.00 - warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca Katarzyna Kurdupska) 

3 i 18 marca godz. 16.00 - warsztaty rękodzieła artystycznego (prowadząca Ewa Grzeca). Proszę zabrać ze sobą: pocięte kolorowe karteczki. 

9 marca godz. 16.15 - warsztaty relaksacyjne (prowadząca Katarzyna Januszkiewicz)

10 marca godz. 16.00 - warsztaty rozwoju osobistego (prowadząca Violetta Jankowiak) 

16 marca godz. 8.00 - wyjazd do Gdańska do Teatru Szekspirowskiego i Muzeum Bursztynu. Są jeszcze wolne miejsca! Koszt: 30,-zł 

17 marca godz. 16.00 - WYKŁAD - dr Piotr Napiwodzki ""Złoty wiek i jego nowożytne inspiracje" 

22 marca godz. 9.00 - wycieczka piesza na trasie: Gościszewo - Las Wielbarski - Malbork (9km). Zbiórka na przystanku obok "Kłosa" (prowadzący Jerzy Jakubowski)

31 marca godz. 16.00 - otwarte warsztaty fotograficzne "Zróbmy sobie portret" (prowadząca Kama Trojak). Zapraszamy nie tylko osoby zainteresowane fotografią, ale także takie, które chciałaby stanąć przed obiektywem aparatu.

Warsztaty fotograficzne - prowadzący Wacław Bielecki - wg harmonogramu dla poszczególnych grup.

Dyskusyjny Klub Filmowy:

15 marca godz. 18.00 - "Syn Szawła" reż. Laszlo Nemes (film nagrodzony Oscarem za najlepszy film nieanglojęzyczny) 

29 marca godz. 18.00 - "Pokój" reż. Lenny Abrahamson (Oscar dla Brie Larson za najlepszą rolę kobiecą) 

Seanse DKF-u są otwarte dla wszystkich, nie tylko członków Klubu!  

4 marca godz. 18.00 - wernisaż Koła Naukowego Animacji Wydarzeń Artystycznych - Katarzyna Drewek "Obrazki z głowy"

18 marca godz. 18.00 - wernisaż Koła Naukowego Animacji Wydarzeń Artystycznych - c.d. 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82 - 400 Sztum, tel./fax 55 277 23 06

www.scksztum.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztumskieCentrumKultury

www.facebook.com/UniwersytetTrzeciegoWiekuwSztumie